Тример для волосся Wahl Beret 08841-616H

Тример для стриження Wahl 08841-616H Beret Prolithium
Тример Wahl Beret Prolithium — ідеальний професійний інструмент для створення оригінального образу, допомагає завжди мати гарний та доглянутий вигляд.
Виробляє враження ефектний дизайн машинки. Стильний корпус із хромованим обробленням і чорними вставками та синій індикатор, що показує заряд батареї.
Тример має високопродуктивний літій-іонний (Li-ion) акумулятор нового покоління зі збільшеним терміном експлуатації, який не має ефекту пам'яті, тому повного розряджання не потрібно чекати.
Живлення машинки комбіноване (від мережі та від акумулятора). Від акумулятора може працювати до 75 хвилин. Заряджається всього за 60 хвилин.
Wahl Beret Prolithium обладнаний професійним інноваційним ножовим блоком Daimond Blade завширшки 28 мм, який має карбонове зносостійке алмазоподібне покриття Diamond Like Carbon. Характеристики твердості такого покриття близькі до показників твердості алмаза, що дає змогу збільшити міцність і корозійну стійкість, знизити тертя, а отже, збільшити й термін експлуатації ножа приблизно у 40 разів.
Окантувальна машинка вирізняється потужним мотором постійного струму (6000 об./хв), водночас тихою роботою. Має ергономічний дизайн і невелику вагу, що дає змогу їй зручно лежати в руці, не стомлюючи її.
У комплекті 4 насадки: (2,5 мм, 6 мм, 9 мм, 11 мм), зарядна підставка з мережевим адаптером, захисний чохол для ножа, щітка для чищення, олія.
Мінімальна довжина стриження — 0,2 мм
Вага окантовної машинки — 115 г. Розміри: 138x31x28 мм.
Виробництво — Угорщина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Тип приладу | Тример |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 11 мм |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 28 мм |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Швидкість мотора | 6000 об/хв |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 75 хв |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.3 м |
| Вага | 0.115 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Сріблястий |
- Ціна: 4 300 ₴









