Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Аксесуари: Насадки (1,5; 3; 4,5; 6) + набір для догляду за ножем
- Вага без упаковки: 136гр
- Можливість дозаряджання акумулятора: Є
- Час заряджання акумулятора, година: 1
- Час роботи машинки від акумулятора: 150 хвилин
- Довжина кабелю: 2м
- Тип акумулятора машинки: LiFePo4
- Тип двигуна машинки: Роторний
- Тип ножа: Знімний нерегульований
- Тип живлення машинки: Мережа й АКБ
- Колір корпусу: Чорний матовий
- Ширина ножа: 30 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jaguar |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 6 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина леза | 30 мм |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 150 хв |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Вага | 0.136 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Триммер для перевірки | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 4 450 ₴




